Nightrun Apimed 2022 > Nightrun beh

Sobota 21:00 06.08.2022 | Ihrisko Dolná Krupá (Piváreň u Kajla)


06.08.2022

Dátum

21:00

Štart

18€

Štartovné

300

Účastníkov

78

Voľné miesta

22:00

Koniec

7km

Dĺžka trate

Profil trate

Mapa trate Nightrun beh

Výsledky


Organizácia preteku

Prosím prineste si zo sebou čelovku na pretek. Čelovka je povinná pre túto disciplínu. Pretek bude moderovaný, počas celej doby budú na trati dobrovoľníci a pomocné sily DHZ Dolná Krupá, DHZ Horná Krupá, ZSS Trnava a PZ Trstín. Trať bude osvetlená solárnymi lampami. Časy pretekárov budú merané profesionálnou časomierou. Parkovanie bude zabezpečené v areáli kaštieľa a v okolí štartovacieho miesta preteku. Počas pretekov bude atmosféra dotvorená živou hudbou. Štartovné do 31.7.2022 je 18 Euro. Od 1.8.2022 je štartovné 25 Euro.

Pretek

  • Zapožičanie čelovky pre 100 účastníkov
  • Čip pre časomieru
  • Osvetlenie trate
  • Balíček s medovinou
  • Pamätná medaila

Občerstvenie

  • Minerálna voda
  • Lístok na teplé jedlo
  • Stánok s občerstvením

Profil trate

  • 20 % dlažba
  • 30 % lesná cesta
  • 50 % asfalt

Program

  • Prezentácia 17:30
  • Zahájenie preteku 21:00
  • Vyhodnotenie preteku
  • Tombola

Štartovná listina

Číslo Meno Mesto Klub Dátum narodenia Dátum registrácie
1. Pavol Borovský Očkov 1973 06.06.2022
2. Ľubica Borovská Očkov 1980 09.06.2022
3. Lenka Vojtechová Dolná Krupá 2005 11.06.2022
4. Eva Vojtechová Dolná Krupá 1979 11.06.2022
5. Andrea Krupanova Trnava 1972 11.06.2022
6. Diana Karolcikova Trnava 1994 11.06.2022
7. Emilia Bukovska Šintava 1982 11.06.2022
8. Viliam Novak Bratislava Železná studnička Bratislava 1942 11.06.2022
9. Lukáš Šimek Trnava 1989 11.06.2022
10. Miroslav Henček Špačince 1990 11.06.2022
11. Zuzana Bednáriková Podolie 1977 12.06.2022
12. Patrícia Machálková Bratislava Sheruns 1999 12.06.2022
13. Marta Wendy Dolná Krupá 1996 12.06.2022
14. Veronika Rentková Bratislava 1991 12.06.2022
15. Zdena Hettešová Dolná Krupá Bežecký Klub Dolná Krupá 1973 13.06.2022
16. Martin Ormandy Dolná Krupá Dolná Krupá 1990 13.06.2022
17. Miroslav Mihalovič Dolná Krupá BK Dolná Krupá 1989 14.06.2022
18. Marek Tužinský Trnava Bežecký klub Dolná Krupá 1989 14.06.2022
19. Daniela Ondrejovič Dolná Krupá 1987 14.06.2022
20. Matej Bohunický Dolná Krupá BK Dolná Krupá 1994 15.06.2022
21. Jozef Doffek Trnava 1960 15.06.2022
22. Jozef Pecina Trnava 1979 15.06.2022
23. Štefan Horváth Trnava 1992 16.06.2022
24. Veronika Németyová Dolná Krupá 1987 17.06.2022
25. Dana Chmelová Piešťany 1967 17.06.2022
26. Ivana Nemšáková Nové Mesto nad Váhom 1967 17.06.2022
27. Jana Rickerova Šaľa 1977 17.06.2022
28. Jasmina Rickerová Šaľa 2004 17.06.2022
29. Erika Ivančíková Trnava 1974 18.06.2022
30. simona prokopova Dolná Krupá 1987 19.06.2022
31. Daniela Kobetičová Radošovce 1992 20.06.2022
32. Martina Tujvelová Levice 1993 20.06.2022
33. Ján Bohunický DOLNÁ KRUPÁ Dolna Krupa 1964 22.06.2022
34. Elena Malíková Bratislava Železná studnička Bratislava 1968 22.06.2022
35. Michal Puškár Trnava BERNOHY.sk 1986 22.06.2022
36. Lubomir Nadasky Hrnčiarovce nad Parnou BERNOHY 1978 23.06.2022
37. Zuzana Grznarova Dolná Krupá 1985 23.06.2022
38. Tomas Gergely Trnava 1983 23.06.2022
39. Matej Hornáček Trnava 1985 23.06.2022
40. Božena Huterová Šintava 1978 26.06.2022
41. Ján Letaši Bratislava Keď dobehnem som dobrý 1974 26.06.2022
42. Andrea Boháčová Bratislava Keď dobehnem som dobrá 1975 26.06.2022
43. Monika Cehláriková Sereď 1989 27.06.2022
44. Gabriela Vadocká Piestany 1972 28.06.2022
45. Lenka Urbanová Moravany nad Váhom 1980 28.06.2022
46. Romana Komarnanska Šelpice Sherunsslovakia 1990 29.06.2022
47. Juraj Bartovič Zeleneč BTC Zeleneč 1980 30.06.2022
48. Jozef Horváth Špačince U.F.O. Špačince 1988 30.06.2022
49. Marek Kobetič Jaslovské Bohunice LAURA TEAM 1981 30.06.2022
50. Feri Mancovič Smolenice 1988 01.07.2022
51. Ivan Jančička Šelpice Romi Run 1978 01.07.2022
52. Martin Deák Trnava BERNOHY.sk 1981 04.07.2022
53. Magdalena Mikušová Trnava 1991 06.07.2022
54. Inka Kollarova Trnava 1984 07.07.2022
55. Marián Reipricht Trnava 1956 07.07.2022
56. Michal Bednárik Senica 1979 07.07.2022
57. Bronislava Janáčová Biely Kostol City Runners Trnava 2004 07.07.2022
58. Marek Sloboda Miloslavov 1982 07.07.2022
59. Milan Hujka Lančár 1989 08.07.2022
60. Zuzana Škodová Trnava 1982 08.07.2022
61. Zuzana Volárová Šaľa 1980 08.07.2022
62. Katarina Janacova Biely Kostol 1979 08.07.2022
63. Robert Vuković Novi Sad Eko Kurir 1990 08.07.2022
64. Viera Kovalova Bratislava 1977 09.07.2022
65. Andrea Durínová Trnava 1982 09.07.2022
66. Natalia Pristachova Cabaj Čápor 1978 09.07.2022
67. Kristína Pinčeková Bratislava Danube Runners 1997 10.07.2022
68. Ľuboš Cesnek Dolná Krupá Bežecký klub Dolná Krupá 1997 10.07.2022
69. Lucia Sopková Trnava 2007 10.07.2022
70. miroslav nemeček trnava Bernohy.sk 1967 11.07.2022
71. Gabriela Hrnčárová Trnava 1979 11.07.2022
72. Samuel Garažia Dolná Krupá OŠK Dolná Krupá 2001 12.07.2022
73. Soňa Nižňanová Zeleneč 1990 12.07.2022
74. Andrej Nižňan Zeleneč 1989 12.07.2022
75. Bohuslav Sosna Sasinkovo Black Swans Triclub Piestany 1979 13.07.2022
76. Peter Hanic Binovce 1965 13.07.2022
77. Samuel Hetteš Dolná Krupá OŠK Dolná Krupá 2001 14.07.2022
78. Zuzana Gombitová Pakostov 1998 14.07.2022
79. Katarína Gombitová Senec 1993 14.07.2022
80. Tryskáč Zlynča Trnava AK AŠK Slávia Trnava 1961 14.07.2022
81. Robert Galik Trnava Mediterania.sk 1979 14.07.2022
82. Ľuboš Mančuška Dolná Krupá 1985 15.07.2022
83. Ľubomír Némety Dolná Krupá 1984 16.07.2022
84. Jaroslav Pišta Trnava 1977 17.07.2022
85. Miriam Zigová Trnava 1993 17.07.2022
86. Patrícia Bohunická Špačince 1996 17.07.2022
87. Samuel Pišta Trnava 2006 17.07.2022
88. Marek Tydor Bratislava 1966 17.07.2022
89. Jana Tydorová Bratislava 1968 17.07.2022
90. Petra Mančušková Dolná Krupa 1981 18.07.2022
91. Jakub Kečkéš Zbehy 2002 18.07.2022
92. Petronela Indrišková Trnava Trnava 1980 18.07.2022
93. Róbert Cocher Veľké Zálužie 1978 19.07.2022
94. Kamil Zich Jablonica 1986 19.07.2022
95. Patrik Debnár Veľký Ďur 2001 19.07.2022
96. Daniela Ilavská Trnava 1978 19.07.2022
97. Daniela Semelyová Trnava 1975 20.07.2022
98. Zuzana Kubatková TRNAVA City Runners Trnava 1986 20.07.2022
99. Miroslav Daniš Senica 1973 21.07.2022
100. Juraj Kristofovic Trnava PK Runners 1972 21.07.2022
101. Zuzana Korytárová Trnava 1985 22.07.2022
102. Miloš Michler Zeleneč 1977 23.07.2022
103. Denisa Andelkova Smolenice 1995 23.07.2022
104. Dušan Brestovanský Dolná Krupá Hoštáky Dolná Krupá 1969 24.07.2022
105. Jozef Ertl Brestovany Lagem 1996 24.07.2022
106. Dominika Dujsikova Skalica Lagem 1996 24.07.2022
107. Miloslav Svintek Trnava Lagem 1982 24.07.2022
108. Ján Mareček Senica Senica 1965 25.07.2022
109. Adrian Kubik Bratislava RunTo3Mind 1972 25.07.2022
110. Tatiana Vybíralová Trnava 1981 25.07.2022
111. Zuzana Polačiková Madunice Bežci odVahu Madunice 1981 25.07.2022
112. Peter Polačik Madunice Bežci odVahu Madunice 1981 25.07.2022
113. Nevenka Mudrončeková Rohožník Malokarpaťáci 1977 25.07.2022
114. Marián Čmela Rohožník Malokarpaťáci 1976 25.07.2022
115. Roman Brestovanský Trnava Dolna Krupa 1971 25.07.2022
116. Bohuš Bohunický Dolná Krupá 1952 26.07.2022
117. Jaroslav Veigl Trnava Trnafský walker 1969 26.07.2022
118. Peter Bujňák Dunajská Streda 1978 26.07.2022
119. Richard Peško Dolná Krupá Dolná Krupá 2000 26.07.2022
120. Michaela Rakúsová Trnava 1978 26.07.2022
121. Veronika Kubovičová Dolná Krupá BK Dolná Krupá 1992 26.07.2022
122. Kristína Lukáčová Veselé 1995 26.07.2022
123. Klaudia Školníková Bratislava 1975 27.07.2022
124. Peter Školník Bratislava 1974 27.07.2022
125. Adriana Príbelová Sereď 1997 27.07.2022
126. Lukas Novak Trnava 1990 27.07.2022
127. Miloš Dóka Trnava 1979 27.07.2022
128. Kristína Šaturová Piešťany 1993 28.07.2022
129. Patrik Petransky Zeleneč BTC KLUB Zeleneč 1985 28.07.2022
130. Michal Mužila Pečeňady 1983 28.07.2022
131. Radoslav Ladvenica Dobrá voda 2001 28.07.2022
132. Robert Kollár Majcichov Vamos Real 1999 28.07.2022
133. Rastislav Róka Trnava Old Stars Trnava 1972 29.07.2022
134. Patrik Kern Chtelnica Vlčáci 1997 29.07.2022
135. Henrieta Zsemberová Nesvady 1986 29.07.2022
136. Rastislav Bagi Senec 1983 29.07.2022
137. Maroš Zbytek Brestovany Brestovany 1981 29.07.2022
138. Ján Kováč Trnava, Vajanského yanko klub 1976 29.07.2022
139. Natália Gajdošechová Boleráz 1983 29.07.2022
140. Mária Holekšiová Boleráz 1990 29.07.2022
141. Eva Juríková Detva 1982 29.07.2022
142. Slavomir Dzvonik Trnava 1975 30.07.2022
143. Viliam Horváth Bíňovce BK Dolná Krupá 1961 30.07.2022
144. Silvia Horváthová Bíňovce BK Dolná krupá 1995 30.07.2022
145. Ivana Rybanská Malženice 1979 30.07.2022
146. Ján Rybnikár Senica 1967 30.07.2022
147. Štefan Hupko Báhoň AK Bojničky 1972 31.07.2022
148. Michaela Fechová Dolná Krupá 1999 31.07.2022
149. Monika Fechová Dolná Krupá 1976 31.07.2022
150. Filip Apolen Trnava Fbc 11 Trnava 1994 31.07.2022
151. Peter Cvik Trnava PK Runners 1994 31.07.2022
152. Tomáš Vice Bratislava 1991 31.07.2022
153. Peter Přerovský Choča 1988 31.07.2022
154. Patrik Sokolovič Bučany 1973 31.07.2022
155. Ivana Ivanová Tekovské Nemce Spartans Zvolen 1981 31.07.2022
156. Peter Stanko Trnava 1969 31.07.2022
157. Matej Jankovič Trnava 1990 31.07.2022
158. Petra Švecova Ružindol 1984 31.07.2022
159. Katarína Valová Krakovany Vlčáci 1994 31.07.2022
160. Tomáš Duračka Dolný Lopašov Vlčáci 1991 31.07.2022
161. Martina Cepkova Leopoldov Bežci od Váhu 1974 31.07.2022
162. Katarína Antalová Bucany 1982 31.07.2022
163. Stanislav Dekan Suchá nad Parnou 1979 31.07.2022
164. Stanislav Dekan Suchá nad Parnou 2010 31.07.2022
165. Jaromír Marek Bohdanovce nad Trnavou Bernohy.sk 1979 31.07.2022
166. Veronika Krátká Veľké Kostoľany run ForRest run 1987 31.07.2022
167. Mária Chorvatovičová Veľké Kostoľany run ForRest run 1987 31.07.2022
168. Nina Magulová Veľké Kostoľany run ForRest run 1987 31.07.2022
169. Ivana Kozová Veľké Kostoľany run ForRest run 1986 31.07.2022
170. Zuzana Ferančíková Veľké Kostoľany run ForRest run 1979 31.07.2022
171. Jaroslav Očkovdký Trnava OFK Bučany 1960 31.07.2022
172. Marek Chudík Nové Mesto Nad Váhom 1983 31.07.2022
173. Michaela Turanská Voderady 1990 31.07.2022
174. Silvia Csernáková Nové Zámky 1990 31.07.2022
175. Marian Haris Nesvady Nesvady 1972 31.07.2022
176. Eva Simonicsová Nesvady Nesvady 1969 31.07.2022
177. Lukáš Tekauer Kvetoslavov 1988 31.07.2022
178. Viera Tekauer Kvetoslavov 1989 31.07.2022
179. Andrea Bohušová Opoj PK Runners 1981 31.07.2022
180. Peter Bohuš Opoj PK Runners 1980 31.07.2022
181. Simona Mikulova Veľké Kostoľany 1988 31.07.2022
182. Denisa Gaberová Šaľa 1985 31.07.2022
183. Jana Bohunova Viničné 1980 31.07.2022
184. Helena Karabčíková Madunice Rescue 1970 01.08.2022
185. Michaela Karabčíková Madunice 1991 01.08.2022
186. Ľubomír Šupola Trnava DSV RUN4FUN 1984 01.08.2022
187. Alexandra Janeková Senec DSV RUN4FUN 1979 01.08.2022
188. Natália Nováková Trnava PK Runners 1996 01.08.2022
189. Peter Maška Trnava 1981 01.08.2022
190. Martin Baláž Malženice Triatlon Team Trnava 1979 01.08.2022
191. Ondrej Gerinec Trnava PERÚN Gym Trnava 1968 01.08.2022
192. Michaela Šulková Trnava 1980 01.08.2022
193. Patrik Reisinger Dolná Krupá 2000 01.08.2022
194. Jana Galgóciová Dolná Krupá Klub Apimed 1984 01.08.2022
195. Zdenko Juráň Boleraz 1975 01.08.2022
196. Martin Urbánek Boleráz - Klčovany 1980 01.08.2022
197. Katarína Zbyteková Brestovany Brestovany 1980 02.08.2022
198. Petra Madrová Očkov 1984 02.08.2022
199. Petra Námešná Trnava 1984 02.08.2022
200. Martin Florián Trnava 1981 02.08.2022
201. Tomas Viskupic Trnava 1995 02.08.2022
202. Dušan Psota Trnava 1994 02.08.2022
203. Oliver Anetta Dolná Krupá Bežecký klub Dolná Krupá 1985 02.08.2022
204. Milan Dermíšek Skalica AK Pneuservis Prstek 1984 02.08.2022
205. Martin Tvaroška Krakovany 1981 02.08.2022
206. Tomas MASARYK Špačince Triatlon Team Trnava 1988 03.08.2022
207. Martin Dekan Dolná Krupá BK DK 1985 03.08.2022
208. Matej Šefčík Dolná Krupá 1986 03.08.2022
209. Lenka Šefčíková Dolná Krupá 1987 03.08.2022
210. Patrik Halmo Zeleneč BTC Zeleneč 1976 03.08.2022
211. Monika Ujlakyová Zeleneč BTC Zeleneč 1974 03.08.2022
212. Michaela Falathova Dolná Krupá 1982 04.08.2022
213. Lucia školnikova Trnava BK Rýchle pandy 1996 04.08.2022
214. Andrej Glasa Cífer Cifer 1975 04.08.2022
215. Dana Minarovič Zvolen 1974 04.08.2022
216. Katarína Machovičová Trnava 1979 04.08.2022
217. Monika Hačková Trnava 1977 04.08.2022
218. Miloš Sekera Dolná Krupá Krupané 1981 04.08.2022
219. Jaroslav Garažia Dolná Krupá Krupané 1982 04.08.2022
220. Erik Hlavatý Šaľa PLASTIX s.r.o. Šaľa 1974 04.08.2022
221. Martin Križan Trnava 1973 04.08.2022
222. Augustín Stareček Dolná Krupá Bežecký klub Dolná Krupá 1991 05.08.2022

Galéria predchádzajúcich ročníkov